O nas


Blomus Polska istnieje od 2002 roku i jest wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku markowych artykułów wyposażenia wnętrz niemieckiej firmy blomus GmbH.

Specjalizujemy się w dystrybucji powyższej marki zaopatrując sklepy detaliczne, internetowe, sieci handlowe i agencje reklamowe. Współpracujemy ze studiami kuchennymi, meblowymi, salonami łazienkowymi i niezależnymi projektantami.

Produkty marki Blomus charakteryzują się wysoką jakością wykonania połączoną z najlepszym designem, czego dowodem sa liczne nagrody przyznawane na przestrzeni ostatnich lat w dziedzinie wzornictwa. Sztandarowym materiałem wykorzystywanym podczas tworzenia produktów marki Blomus jest stal nierdzewna. Elegancja tego materiału opiera się zmiennym modom, pozostając aktualnym trendem w dziedzinie wystroju wnętrz.

Nasi klienci cenią nas za wysoki i profesjonalny poziom obsługi, mając jednocześnie zaufanie do jakości oferowanych produktów, powtarzalności i terminowości dostaw, jak i gwarantowanej obsługi posprzedażowej.

Zapraszamy do współpracy!